"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hotmail E Posta Aç

Gmail E Posta Aç

Yandex E Posta Aç

Yahoo E Posta Aç

E Posta Kur

E Posta Nedir

E Posta Sıkça Sorulan Sorular

Yahoo E Posta Aç

E posta hesabı artık herkesin en temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Dijital dünyada pek çok işlemin internet ortamında gerçekleştiriliyor olması istisnasız herkesin mutlaka bir e posta hesabına sahip olmasını zorunlu kalıyor. Yeni bir e posta hesabına sahip olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Sadece Yahoo e posta aç diyerek hiçbir ücret ödemeden hesap sahibi olabilir ve hesabınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Her gün 7 milyardan fazla sayfa gösterimi yapan Yahoo hesap aç diyerek yeni bir e posta hesabına sahip olabileceğiniz en ideal platformlardan biridir. Tüm dünya genelinde binlerce kişi elektronik posta hesabına sahip olmak için tercihini bu internet sitesinden yana kullanıyor. Bu kişilerden biri de siz olabilirsiniz. Sadece bir kaç dakikanızı ayırmanız ve Yahoo e posta al demeniz durumunda hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Yahoo E Posta Hesabı Nasıl Açılır?

Hesap oluşturmaya başlamadan önce Yahoo gizlilik ve kullanım koşulları  bölümünü okumanızı tavsiye ederiz. Bu internet sitesine sadece e posta amacıyla kullanacak olsanız dahi kullanım koşulları ile ilgili bilmeniz gereken tüm veriler bu bölümde yer alıyor. Bu nedenle Yahoo e mail al diyerek e posta hesabı oluşturmaya başlamadan önce bu bölümde yazan bilgileri mutlaka okumalısınız. Sonrasında yeni bir hesap açmak için yapmanız gereken işlemlere başlayabilirsiniz.
E posta hesabı Yahoo kaydol sayfası üzerinden alınıyor. Bu sayfaya  ulaşmak için öncelikle ana sayfaya tıklayabilir ve sonrasında hesap aç bölümüne tıklayarak e posta hesabı oluşturacağınız sayfaya ulaşabilirsiniz. Eposta aç  yazan yere tıkladığınızda karşınıza otomatik olarak bir kayıt sayfası çıkacak. Bu sayfada boş olan yeri eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Kayıt sayfasında Yahoo e posta hesap al diyerek bir e posta oluşturmanız için adınız ve soyadınız gibi bazı kişisel bilgileri kullanmanız gerekecek.
Bunun yanı sıra hemen altında e-posta hesabınız yazan bir bölüm göreceksiniz. Bu bölüme kullanmak istediğiniz ve sizin  tarafınızdan oluşturulan e posta hesabınızı yazmanız gerekiyor. Dikkatli bir şekilde e posta hesabı oluşturmaya ve hatasız bir şekilde ilgili kutucuğa yazmaya özen gösterin. Çünkü kayıt işleminizi tamamlamanızın ardından e posta hesabınızı değiştirmeniz ya da düzeltmeniz mümkün olmayacak. Genellikle her türlü yazışmada rahatlıkla kullanabilmek için e posta adresi olarak isim ve soy isim kullanılıyor. Ancak elbette böyle bir zorunluluk bulunmuyor. Dilediğiniz kelimeyi e-posta adresiniz olarak belirleyebilir ve kayıt işlemi esnasında ilgili yere yazabilirsiniz.
Sonrasında yine sizin tarafınızdan belirlenmiş olan bir şifre bilgisi yazmanız sizden istenecek. Şifrenizi hesabınızı oluşturduktan sonra değiştirme şansına sahipsiniz. Ancak yine de kolay tahmin edilebilecek doğum tarihi ya da doğum yeri gibi bilgileri şifre olarak kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine tahmin edilmesi zor olan kelimeleri ya da rakamları tercih etmelisiniz.
Doğum tarihinizi ay, gün ve yıl olarak yazdıktan sonra cep telefonu numaranızı da ilgili kutucuğa yazmanız gerekecek. İsteğe bağlı olarak cinsiyetiniz yazan bölümü doldurabilir ya da boş bırakabilirsiniz. Yazdığınız tüm bilgileri kontrol eden geçirdikten sonra devam yazan bölüme tıklayın. Bu bölüme tıklamanızın hemen ardından hesabınızın oluşturulması tamamlanacak. Hesabınızı oluşturduktan hemen sonra kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kişiye e posta gönderebilir ve size bu e posta hesabı üzerinden e mail gelmesini sağlayabilirsiniz. E postalarınızı kontrol etmek için de e posta servis sağlayıcınız olan www.yahoo.com adresine tıklayabilirsiniz. Ana sayfa üzerinden e posta bölümüne tıklamanız durumunda karşınızda bir sayfa çıkacak. Bu sayfaya e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

2 Yorum

  1. İdris ocak İdris ocak

    E posta adresi almak istiyorum

  2. Gülseren Gülseren

    Yeni hotmail almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir