"Enter"a basıp içeriğe geçin

E Posta Hesabı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Şifremle e posta hesabıma neden erişemiyorum?

Bunun iki nedeni olabilir.  Bunların ilki e-posta hesabınızın çalınmış olmasıdır.  Bu durumda e-posta hesabınızın şifresi sizin kontrolünüz dışında değişmiş olabilir ve şifreniz ile giriş yapamıyor olmanız son derece normaldir. İkinci neden ise şifrenizi yanlış hatırlıyor olmanızdır. Şifrenizin doğruluğundan emin olun.

Tek bir e postayı aynı anda çok sayıda kişiye gönderebilir miyim?

Hazırladığınız bir iletiyi aynı anda çok sayıda kişiye göndermeniz elbette ki mümkündür. Ancak e posta servis sağlayıcılar bu konuda bazı sınırlamalar uygulayabiliyor.  Örneğin aynı anda sadece 20 ya da 25 e posta adresine ileti göndermenize müsaade eden servis sağlayıcılar da bulunduğunu belirtelim.

Eposta adresinde değişiklik yapabilir miyim?

Maalesef seçtiğiniz e posta adresini daha sonra değiştirmeniz mümkün olmuyor. Genellikle kadınlar evlendiklerinde soyadları değişiyor ve e-posta adreslerini yeni soyadlarına göre düzenlemek istiyorlar. Ancak maalesef bu değişiklik teknik olarak mümkün değildir. Bu durumda yeni bir eposta adresi almanız gerekiyor.

İstediğim e posta adresi  daha önce alınmış. Ne yapmalıyım?

Aynı e posta adresini iki farklı kişinin kullanması mümkün değildir. Bu nedenle istediğiniz e posta adresi daha önce başka biri tarafından alındıysa adres üzerinde basit değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin adresin sonuna bir ya da iki rakam ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte alt çizgi ‘_’ ekleyerek de e posta adresi oluşturabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir