"Enter"a basıp içeriğe geçin

E Posta Aç

Artık pek çok yazışma e posta adreslerinden yapılıyor. Hatta faturalar dahi e posta adreslerine gönderiliyor. Dijitalleşmenin bu denli hızlı ilerlediği günümüzde artık herkesin mutlaka bir e posta adresinin bulunması gerekiyor. İnternet üzerinden online olarak e posta aç diyebilir ve siz de kolaylıkla yeni bir e posta hesabına sahip olabilirsiniz. Üstelik kayıt işlemini sadece birkaç dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz.


Online olarak mail adresi al diyerek ücretsiz şekilde e posta servis sağlayıcısı olan pek çok farklı web adresine ulaşmanı mümkün. Bunlar arasında Yahoo, Yandex, Gmail, Hotmail ve Mynet en çok tercih edilenlerdir. Elbette ücretli olarak e posta aç işlemi yapılabilecek adresler de mevcut. Ancak bu siteler genellikle aldıkları ücret karşılığında çok geniş bir veri depolama alanı sunuyor. Kullanıcılar gelen postalarını sürekli olarak silmek zorunda kalmıyor.

E Posta Hesabı Kullanmanın Faydaları

Ücretsiz şekilde e posta kaydol diyerek bir r posta hesabına sahip olmanız durumunda yapabilecekleriniz sadece e posta göndermek ve almak değil. Aynı zamanda çeşitli görseller de gönderebilirsiniz. Fotoğraf ve video gönderebilir, size gelen fotoğraf ve videoları görüntüleyebilirsiniz. Bir e posta kullanmanın sağladığı faydalar bunlarla sınırlı değil. Özellikle fatura noktasında faydalarından daha fazla istifade etmek mümkün olabiliyor.

Faturalarınızın mail aç diyerek aldığınız e posta adresine gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede faturaların kaybolması ya da gelmemesi nedeniyle yaşanan sıkıntılar da ortadan kalkmış oluyor. Faturaların son ödeme tarihinin geçmesi gibi riskleri de ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Çünkü sadece tek tıkla faturayı görüntüleyebilir ve son ödeme tarihine kolaylıkla bakabilirsiniz.

Çeşitli haberlerin de e posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Sürekli olarak yaptığınız mağazaların e posta bildirimlerine abone olmanız durumunda indirimlerden ilk siz haberdar olabilir ve bunu bir avantaja dönüştürebilirsiniz. Ayrıca e posta aç işlemi yaptığınızda çeşitli iş başvurularında bulunabilir ya da iş yazışmalarınızın bir örneğini saklayabilirsiniz. Çok sayıda kişinin e posta hesabını bir arşiv gibi kullandığını belirtmek isteriz.

Kredi kartı bilgilerinizin ve ekstrelerinizin e posta adresinize gelmesini de kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Harcamalarınızı dilediğiniz zaman e mail hesap aç diyerek aldığınız adresiniz üzerinden görüntüleyebilmeniz de çeşitli avantajlar sağlayacaktır. Bir ay içerisinde yaptığınız tüm harcamaları kolaylıkla gözden geçirebilirsiniz. Sinema ya da tiyatro gibi çeşitli etkinliklerin biletlerinin de adresinize gelmesi mümkün olabilir. çeşitli kurum ve kuruluşlara iletiler göndermek için de bir e posta adresine ihtiyacınızın olduğunu unutmayın.

Artık resmi yazışmalar da e posta hesapları üzerinden gerçekleştiriliyor. Ayrıca akıllı telefon kullanıcıları e posta hesaplarını telefonlarından da kolaylıkla kontrol edebiliyor. Telefonunuzu kullanarak dışarıda olduğunuz zamanlarda dahi e posta gönderebilir ve alabilirsiniz. bu kullanım nedeniyle bir ücret ödemeniz ya da herhangi bir yere üye olmanız da gerekmiyor. Yapmanız gereken sadece bir e posta hesabı açmaktır.

E Posta Hesabı Nasıl Alınır?

Sitemizde e posta hesabı açmak için yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde sizlere aktarıyoruz. Ücretsiz servis sağlayıcılardan bir e posta hesabı almak için uygulamanız gereken adımları sitemizde yer alan içeriklerden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Hotmail, Yahoo, Yandex ya da Gmail gibi en popüler servis sağlayıcıların e posta hizmetlerinden faydalanmak için yapmanız gerekenleri farklı içeriklerde sizlere aktardık. Sadece okumanız ve söz ettiğimiz şekilde adımları uygulamanız e posta hesabına sahip olmanız için yeterli olacak. Aldığınız e posta adresini aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece telefonunuza gelen doğrulama kodunu kullanmanız hesabınızın aktif olması için yeterli olacaktır.

Hotmail E Posta Aç

Gmail E Posta Aç

Hangi E Posta Servis Sağlayıcı Seçilmeli?

Yeni bir e posta hesabı açmak isteyenler hangi e mail servis sağlayıcıyı tercih etmeleri gerektiği konusunda kararsız kalabiliyor. Ücretsiz olarak e posta hesabı alarak kullanmanızı sağlayan servis sağlayıcılar arasından dilediğinizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Mutlaka belirli bir servis sağlayıcıya yönelmeniz gerekmiyor. Sitemizde Gmail, Hotmail, Yandex, Yahoo gibi popüler servis sağlayıcılar üzerinden yeni bir e posta hesabını nasıl alabileceğinizi detaylı bir şekilde aktarıyoruz.

Bu içeriklere göz atarak hangisinin sizin için daha kolay olduğunu rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Kararsız kaldığınızda sizin için e posta hesabı açmanın en kolay olduğu servis sağlayıcıyı tercih edebilirsiniz. Kullanıcılara sunulan seçenekler ve özellikler birbirine çok yakın olduğu için hangisini tercih ettiğiniz kullanım konforu bakımından ciddi bir fark doğurmuyor.

10 Yorum

 1. Arda Karadeniz Arda Karadeniz

  Umarım e posta açabilirim kendime

 2. Cemalettin aslan Cemalettin aslan

  E posta için yardım istiyorum

 3. Kezban Varol Kezban Varol

  E posta hesabı kurmak istiyorum

 4. Mutafa uğurlu Mutafa uğurlu

  Bir türlu açamadım epostayı

 5. Ulaş talip Ulaş talip

  Bana da lazım olduğu için acıyorum yoksa böyle şeylerle uğraşmam

 6. Tubakaya@hotmail.com Tubakaya@hotmail.com

  E Posta Açmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 7. Nazile Mumcu Nazile Mumcu

  Ben Eski E posta adresimi Açmak istiyorum. Sürekli birşeyler Oluyor ,Yeni adres açmak istemiyorum. Ben Yeniden Arkadaşlarımı,Akrabalarimin Hepsini Bulamam. Ben tekrar artık Yeni adres Açmak İstemiyorum.Aynisini Kullanmak istiyorum. Benim E posta Adresim var. Aynısı Aktif hale getirin lütfen.

 8. Hayri Aşcı Hayri Aşcı

  Discord için e-posta açmam lazım 😀

 9. Senem tatık Senem tatık

  Hesap acmak istiyorum ama bi türlü acamiyorum neden kolay diilki e posta acmak

 10. Gurbuz ihsan Gurbuz ihsan

  Mevcut e postami kullanamiyorum sifremi hatirlamiyorum bir suru yol denedim adresimi kullanamiyorum ne yapmam gerek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir